Jedno małe kłamstwo
K.A. TUCKER
Kontynuacja Dziesięciu płytkich oddechów.

Livie zawsze chciała być perfekcyjna.
Ale dopiero błędy, które popełniła, pokazały jej kim naprawdę jest.
Livie zawsze była tą bardziej zrównoważoną z sióstr Cleary. Poradziła sobie z tragiczną śmiercią rodziców. Jednak pod zewnętrzną powłoką twardej i silnej młodej kobiety, kryje się mała dziewczynka, uczepiona ostatnich słów ojca: "Spraw, bym był dumny". Obiecała, że się postara... Przez ostatnie siedem lat każda decyzja, słowo i czyn przybliża ją do wytyczonego celu.
Livie trafia do Princeton z życiową misją: uczęszczać na zajęcia, zdać na medycynę i poznać dobrego, porządnego faceta, za którego pewnego dnia wyjdzie za mąż. Nie planuje jednak: galeretkowych shotów, sympatycznej współlokatorki-imprezowiczki, której nie potrafi odmówić i Ashtona - przystojnego kapitana uczelnianej osady wioślarskiej. Jego zdecydowanie NIE planuje. Ashton jest aroganckim dupkiem, który rozpala zwykle uśpiony temperament Livie, ponadto uosabia wszystkie cechy, których dziewczyna pragnie u faceta uniknąć. Co gorsza, jest przyjacielem i współlokatorem Connora, który, jak się akurat składa, idealnie spełnia wymagania Livie. Dlaczego więc dziewczyna cały czas wraca myślami do Ashtona? Czy obowiązkowa i przykładna dotąd Livie zostanie zmuszona, by zrezygnować z ostatniej obietnicy, jaką złożyła ojcu? A wraz z nią z jedynej drogi życiowej, którą zna?

Intensywna, seksowna, wzruszająca... Nikogo nie pozostawia obojętnym. Colleen Hoover, autorka "Hopeless".

Mocno prawdziwa, ta książka wykręciła moje serce i podała mi je na tacy. Z pewnością nie chcecie przegapić tej historii.
Courtney Cole, autorka If you stay
OPRAWA MIĘKKA, 430 STRON, FORMAT 198x131, ISBN 978-83-7988-232-8, PREMIERA 17.09.2014 , CENA DETALICZNA 39,90