KONTAKT
kontakt@wydawnictwofilia.pl

Grupa Wydawnicza Filia Sp. z o.o.
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań

Dziękujemy za nadesłane propozycje wydawnicze.
Ze względu na dużą liczbę przysyłanych tekstów odpowiadamy tylko na wybrane propozycje.

Drodzy Blogerzy!

Bardzo cieszymy się, że tak lubicie nasze książki! Jeśli chcecie nawiązać z nami współpracę, to zapraszamy do kontaktu mailowego z Karoliną Nowak pod adresem: k.nowak@wydawnictwofilia.pl.

Aby nasza współpraca przebiegała sprawnie, pamiętajcie proszę o kilku ważnych informacjach, które powinny znaleźć się w Waszych wiadomościach. A są to:
• linki do bloga oraz połączonych z nim kanałów w mediach społecznościowych,
• krótka charakterystyka bloga (co wyróżnia go spośród tysięcy innych blogów książkowych),
• linki do wcześniejszych recenzji naszych książek (jeżeli już kiedyś współpracowaliśmy),
• informacja jak miałaby wyglądać nasza współpraca (m.in. ile czasu potrzebujesz na napisanie recenzji, ile postów w mediach społecznościowych przewidujesz).

Pamiętaj, że taka wiadomość jest Twoją wizytówką! Postaraj się, aby była napisana poprawnie. Zależy nam na rzetelnych i ciekawych recenzjach, więc jeśli planujesz umieścić jedynie kilkuzdaniową opinię na Instagramie – przemyśl to jeszcze raz :)

Ważne!
Dostajemy naprawdę sporo maili dotyczących współpracy recenzenckiej! Każdy bardzo nas cieszy, ale pamiętajcie proszę, że jest Was wielu, a kontaktem z Wami zajmuje się jedna osoba. Potrzebujemy czasu, żeby zapoznać się z każdą propozycją. Czytamy Wasze wcześniejsze recenzje, analizujemy statystyki i oglądamy zdjęcia. Pamiętajcie proszę o tym, bądźcie wyrozumiali i cierpliwi – nie wysyłajcie nam kilka razy tego samego maila. Staramy się Wam odpowiadać najszybciej jak to możliwe, ale musimy zastrzec, że przy sporej liczbie nowości książkowych i wiadomości od Was, odpowiadamy tylko wybranym osobom.

Mamy nadzieję, że powyższe informacje usprawnią naszą współpracę! :)
Powodzenia!


Wysyłając do nas maila z danymi teleadresowymi wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Grupa Wydawnicza Filia Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kleeberga 2, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000950638 na potrzeby nawiązania korespondencji.

Biorąc udział w organizowanych przez nas konkursach wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Grupa Wydawnicza Filia Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kleeberga 2, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000950638 w celach związanych z organizowanym konkursem, w tym z wydaniem nagród oraz ewentualnymi obowiązkami podatkowymi i rozpatrywaniem reklamacji.

Występując z prośbą o egzemplarze recenzenckie Wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Grupa Wydawnicza Filia Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kleeberga 2, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000950638 na potrzeby aktualnego przekazywania pozycji książkowych przez Wydawnictwo Filia jak i na ewentualne przekazywanie pozycji książkowych w przyszłości.

Przy wysyłaniu oferty pracy prosimy o dołączenie klauzuli:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej jak i przyszłych rekrutacji odbywających się w Grupa Wydawnicza Filia Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Franciszka Kleeberga 2, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000950638