KONTAKT
kontakt@wydawnictwofilia.pl

Grupa Wydawnicza Filia Sp. z o.o.
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań

Dziękujemy za nadesłane propozycje wydawnicze.
Nie damy rady odpowiedzieć na każdą z nich, ale zrobimy co w naszej mocy.

Drodzy Blogerzy!

Bardzo cieszymy się, że tak lubicie nasze książki! Jeśli chcecie nawiązać z nami współpracę, to zapraszamy do kontaktu mailowego z Karoliną Nowak pod adresem: k.nowak@wydawnictwofilia.pl.

Aby nasza współpraca przebiegała sprawnie, pamiętajcie proszę o kilku ważnych informacjach, które powinny znaleźć się w Waszych wiadomościach. A są to:
• linki do bloga oraz połączonych z nim kanałów w mediach społecznościowych,
• krótka charakterystyka bloga (co wyróżnia go spośród tysięcy innych blogów książkowych),
• linki do wcześniejszych recenzji naszych książek (jeżeli już kiedyś współpracowaliśmy),
• informacja jak miałaby wyglądać nasza współpraca (m.in. ile czasu potrzebujesz na napisanie recenzji, ile postów w mediach społecznościowych przewidujesz).

Pamiętaj, że taka wiadomość jest Twoją wizytówką! Postaraj się, aby była napisana poprawnie. Zależy nam na rzetelnych i ciekawych recenzjach, więc jeśli planujesz umieścić jedynie kilkuzdaniową opinię na Instagramie – przemyśl to jeszcze raz :)

Ważne!
Dostajemy naprawdę sporo maili dotyczących współpracy recenzenckiej! Każdy bardzo nas cieszy, ale pamiętajcie proszę, że jest Was wielu, a kontaktem z Wami zajmuje się jedna osoba. Potrzebujemy czasu, żeby zapoznać się z każdą propozycją. Czytamy Wasze wcześniejsze recenzje, analizujemy statystyki i oglądamy zdjęcia. Pamiętajcie proszę o tym, bądźcie wyrozumiali i cierpliwi – nie wysyłajcie nam kilka razy tego samego maila. Staramy się Wam odpowiadać najszybciej jak to możliwe, ale musimy zastrzec, że przy sporej liczbie nowości książkowych i wiadomości od Was, odpowiadamy tylko wybranym osobom.

Mamy nadzieję, że powyższe informacje usprawnią naszą współpracę! :)
Powodzenia!


Wysyłając do nas maila z danymi teleadresowymi wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Grupa Wydawnicza Filia Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kleeberga 2, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000950638 na potrzeby nawiązania korespondencji.

Biorąc udział w organizowanych przez nas konkursach wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Grupa Wydawnicza Filia Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kleeberga 2, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000950638 w celach związanych z organizowanym konkursem, w tym z wydaniem nagród oraz ewentualnymi obowiązkami podatkowymi i rozpatrywaniem reklamacji.

Występując z prośbą o egzemplarze recenzenckie Wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Grupa Wydawnicza Filia Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kleeberga 2, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000950638 na potrzeby aktualnego przekazywania pozycji książkowych przez Wydawnictwo Filia jak i na ewentualne przekazywanie pozycji książkowych w przyszłości.

Przy wysyłaniu oferty pracy prosimy o dołączenie klauzuli:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej jak i przyszłych rekrutacji odbywających się w Grupa Wydawnicza Filia Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Franciszka Kleeberga 2, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000950638