Na krawędzi nigdy
J.A. REDMERSKI
Pewnego dnia Camryn Benett porzuca swoje dotychczasowe życie i wsiada w pierwszy lepszy autobus. Rusza w nieznane, zabiera ze sobą jedynie pieniądze i telefon. Na trasie spotyka tajemniczego Andrew Parrisha. Mężczyzna jest przystojny, zagadkowy i zachowuje się tak, jakby wczoraj i jutro nie istniały. Razem przemierzają gorącą i dziką Amerykę. Dzięki Andrew Camryn odkrywa, czym jest miłość i gorąca namiętność. Te kilkanaście dni, które spędzają razem, zmienia ich bezpowrotnie. Jednak Andrew ma tajemnicę, jedną z najgorszych. Przyjdzie czas, w którym Camryn dowie się, co ukrywa jej ukochany. Czy prawda złączy ich na wieki, czy bezpowrotnie rozdzieli? Finał tej historii wyciśnie łzy z niejednego oka.
To powieść drogi, książka o miłości, namiętności, życiu chwilą i w zgodzie ze sobą. Historia Andrew i Camryn otwiera nam oczy na to, jak ważne jest podążanie za swoimi pragnieniami i jak intensywne, namiętne, kolorowe, ale także pełne bólu bywa życie.

„Rewelacja przez gigantyczne R! (…) W The Edge of Never jest wszystko: romantyczne sceny rodem z najlepszego i najbardziej wzruszającego filmu, sceny seksu, jednocześnie zmysłowe i pieprzne, dialogi skrzące się od dowcipu oraz refleksje młodych ludzi stojących na progu dorosłego życia. Romans jest tutaj tylko perfekcyjnie wplecionym dodatkiem”.
room6277.blogspot.ie

„Pięć gwiazdek! To jedna z najlepszych książek, jakie kiedykolwiek czytałam... Będzie już zawsze żyła w moim sercu, będę o niej pamiętać przez lata”.
Maryse's Book Blog (Maryse.net)

„Powaliła mnie i zostawiła bez tchu... Każda chwila bólu, jaki odczuwają bohaterowie, każdy intymny moment i głębokie uczucie, jakie ich łączy – wszystko to współodczuwałam wraz z nimi”.
GliteraryGirl.com.
OPRAWA MIĘKKA, 476 STRON, FORMAT 197x130, ISBN 978-83-63622-92-3, PREMIERA 22.01.2014