Dziewięć żyć Chloe King. Tom 2. Uprowadzona
LIZ BRASWELL
Uprowadzona to druga część bestsellerowej trylogii o Chloe King, nastolatce, która ma dość nietypowe zdolności i... dziewięć żyć.
Po rozprawieniu się z Łowcą na moście Golden Gate Chloe trafia do bezpiecznej kryjówki - posiadłości zamieszkałej przez potomków starożytnej rasy kocich wojowników. Jednak czy rzeczywiście jest tu bezpieczna? Wybucha wojna między członkami Stada i Bractwa Dziesiątego Ostrza, w której Chloe ginie po raz drugi, ale nie ostatni...
W tej części trylogii akcja zdecydowanie przyspiesza, a tajemnica goni tajemnicę. Nadal nie wiadomo, kto jest wrogiem, a kto przyjacielem. "Uprowadzona" to świetna rozrywka, akcja trzyma w napięciu do ostatniej strony.
Trylogia Dziewięć żyć Chloe King to pełna przygód i niespodzianek historia dziewczyny, która odkrywa, że jest nadludzko zwinna, a potem... musi walczyć o życie. Chloe King, jak każda nastolatka, kłóci się z matką, czasami opuszcza zajęcia w szkole, romansuje z dwoma zupełnie różnymi chłopakami. Dla postronnego obserwatora jest zwyczajną szesnastolatką. Ale Chloe King pod żadnym względem nie jest typowa - potrafi wspinać się po ścianach budynków i widzi w ciemnościach. Chloe ma instynkt i zdolności kota, a to sprawia, że naprawdę jest niezwykła. I ścigana.
OPRAWA MIĘKKA, 280 STRON, FORMAT 200x130, ISBN 978-83-63622-39-8, PREMIERA 25.09.2013