Szkoła żon
MAGDALENA WITKIEWICZ
Szkoła żon to druga po Mistrzu Katarzyny Michalak część Serii z tulipanem, czyli POLSKIE AUTORKI - ZMYSŁOWO I EROTYCZNIE. To świetna, lekko erotyczna i feministyczna opowieść o współczesnych matkach, żonach i kochankach.
Julia jest świeżo po rozwodzie. Bardzo świeżo. Dokładnie 5 godzin i 27 minut. Właśnie opija w klubie z przyjaciółkami powrót do stanu wolnego, kiedy w loterii wizytówkowej wygrywa tajemnicze zaproszenie do luksusowego spa o nietuzinkowej nazwie... Tam, w leśnej głuszy, gdzieś na Mazurach, ona i kilka innych, zwyczajnych kobiet, przeżywają przygodę życia. Zostają tam przez trzy tygodnie, a po powrocie nic nie jest już takie samo. Już nigdy żaden facet ich nie zostawi.
"Szkoła żon to idealna powieść dla kobiet, które zapomniały co to zdrowy egoizm, seks czy też poczucie własnej wartości. Szkoła żon daje niezłe lekcje, w których warto wziąć udział. Polecam!"
Sabinkat1.blogspot.com

"Wieczór spędzony w uroczym spa nad mazurskim jeziorem kończę z wypiekami na twarzy i nie żałuję, że tam go spędziłam. Może tylko tego, że muszę to miejsce opuścić."
Asymaka.blogspot.com

"Szkoła żon to opowieść o tym, że tzw. normalna kobieta też zasługuje na radosne i udane życie erotyczne. Bohaterki uczą się, jak zadbać o swoją przyjemność w łóżku, a dzięki temu okrywają poczucie własnej wartości"
Joanna Keszka, Barbarella.pl - "Najseksowniejszy portal dla kobiet".

Książka dostępna również w wersji audio - zapraszamy do audioteka.pl
OPRAWA MIĘKKA, 256 STRON, FORMAT 197x122, ISBN 978-83-63622-17-6, PREMIERA 17.04.2013 , CENA DETALICZNA 33,90