Chaos i spółka na tropie. Tajemnica zaginionego konia
MAREK STELAR
Chaos – pies mówiący ludzkim głosem oraz Wojtek i Karola na tropie zagadki w stadninie!

WCIĄGAJĄCA SERIA DETEKTYWISTYCZNA POPULARNEGO AUTORA KRYMINAŁÓW – MARKA STELARA!

Biuro detektywistyczne „Chaos i spółka” założone przez Wojtka, Karolę i Chaosa – emerytowanego psa policyjnego – działa. I to jak! Właśnie nadarza się okazja, by poprowadzić kolejną sprawę. Jest zima, trwają ferie, które Wojtek z Karolą i oczywiście Chaosem spędzają w „Końskim Gaju”, niewielkiej stadninie prowadzonej przez panią Lilę. Wśród mieszkających tam koni wyróżnia się jeden: piękny ogier o oryginalnym imieniu Espresso. Należy do córki pana doktora Labudy, która zdobyła na nim wiele nagród w zawodach. I oto pewnej nocy Espresso znika w tajemniczych okolicznościach! Nasi bohaterowie stawiają sobie jasny cel: odnaleźć konia i odkryć, kto jest sprawcą jego kradzieży.

Sprawa nie jest prosta, bo dzieciom i psom trudno działać w terenie, tak jak wolno dorosłym. Dokąd prowadzą ślady końskich kopyt? Czy naprawdę wszyscy muszą być podejrzani? Czy zło może być mniejsze albo większe? No i co to znaczy „anglezować”?

Pełna zwrotów akcji wciągająca opowieść o przyjaźni, odpowiedzialności, współpracy i o tym, że warto przyglądać się wszystkiemu: ludziom i światu.

Polecamy również:

Chaos i spółka na tropie
OPRAWA TWARDA, 244 STRON, FORMAT 140x205, ISBN 978-83-8357-418-9, PREMIERA 5.06.2024 , CENA DETALICZNA 44,90