Mój ojciec nazista
KATE HEWITT
Powieść autorki bestsellerowej „DZIEWCZYNY Z BERLINA"

KOCHASZ OJCA Z CAŁEGO SERCA. ALE CO, JEŚLI NIE JEST TYM, ZA KOGO GO MASZ? CO JEŚLI PRZEZ CAŁE ŻYCIE SKRYWAŁ PRZED TOBĄ NIEWYBACZALNY SEKRET?

Libby Trent wierzy, że zna różnicę między dobrem a złem. Ale wszystko ulega zmianie, gdy dowiaduje się o Hansie Brennerze, naziście, który uciekł z Niemiec po drugiej wojnie światowej. Zbrodniarzu wojennym, który całe życie spędził w ukryciu.

Mężczyzną podejrzany o bycie Hansem Brennerem jest ukochany ojciec Libby.

Najcudowniejszy, najłagodniejszy mężczyzna, jakiego zna. Który wychował ją samotnie, który mieszka w jej domu rodzinnym. Który opiekuje się jej dziećmi.

Gdy Libby odnajduje w sypialni taty tajemnicze pudełko, wie, że może zawierać dowody. Ale czy odważy się je otworzyć, jeśli zawartość może udowodnić, że jej ojciec jest winien najbardziej obrzydliwych zbrodni w historii?

Bo jeśli znajdzie dowody, to nie będzie tylko wybór między dobrem a złem. Będzie musiała zdecydować, czy zdradzić ojca…

„Fenomenalna… Niesamowita…. Nie dało się jej odłożyć. Będziecie walczyć o każdy oddech…” PageTurners ★★★★★ „Co za emocjonalny rollercoaster! Nie jestem w stanie wam powiedzieć, ile razy płakałam!... Jestem zachwycona!” @bookreviewsandfun ★★★★★ „Niesamowicie poruszająca… Pełna emocji opowieść, która wciągnęła mnie na cały dzień” NetGalley ★★★★★ „Ta SPEKTAKULARNIE napisana książka musi znaleźć się na liście każdego, kto czyta fikcję historyczną… Bardzo długo będę pamiętać tę książkę.” Goodreads
OPRAWA MIĘKKA, 416 STRON, FORMAT 135x205, ISBN 978-83-8280-885-8, PREMIERA 13.03.2024 , CENA DETALICZNA 49,90