Scarred. Seria Never After
EMILY MCINTIRE
ONA NIE NALEŻY DO NIEGO… NALEŻY DO KORONY.

Księciu Tristanowi Faasie nigdy nie był pisany tron. Ten zawsze należał do jego brata, Michaela. Tego samego, który odpowiadał za pełne udręk dzieciństwo Tristana oraz bliznę szpecącą jego twarz. Gdy umiera ich ojciec, Michael ma objąć tron, a Tristan zamierza pokrzyżować te plany.

Jako dowódca tajnego ruchu oporu nie cofnie się przed niczym, by zakończyć rządy brata. Jednak gdy przybywa nowa oblubienica Michaela, Lady Sara Beatreaux, Tristan zaczyna toczyć inną wojnę. Taką, która nasuwa pytanie, co jest ważniejsze - korona czy kobieta, która ma ją nosić.

Sara ma jeden plan. Poślubić króla i pozbyć się rodu Faasów, nawet kosztem własnego bezpieczeństwa. Jednak nigdy spodziewała się poznać Oszpeconego Księcia. Jest niebezpieczny. Zakazany. I należy do rodu, który ona zamierza wybić. Granica między nienawiścią a namiętnością nigdy nie wydawała się tak cienka, a gdy na jaw wychodzą tajemnice, Sara traci pewność, komu ufać - jest rozdarta między zemstą a złoczyńcą, którego nigdy nie miała pokochać.

„Scarred” to mroczny, królewski romans i samodzielna powieść z serii Never After, zbioru mrocznych baśni, w których złoczyńcy żyją długo i szczęśliwie. To nie jest historia opowiedziana na nowo ani fantastyka. Zawiera tematykę, która może być dla niektórych wrażliwa. Czytelnikowi zalecana jest rozwaga.

Sensacja TikToka!
OPRAWA MIĘKKA, 520 STRON, FORMAT 135x205, ISBN 978-83-8280-878-0, PREMIERA 30.08.2023 , CENA DETALICZNA 52,90