0
TWÓJ KOSZYK
 
ZAPOWIEDZI
Słodkie życie
KRYSTYNA MIREK
Piękna obyczajowa opowieść o marzeniach i przezwyciężaniu własnych słabości.
Martwe listy
CAITE DOLAN-LEACH
Obłędnie skonstruowana zbrodnia dla fanów Gillian Flynn i Pauli Hawkins.
Metoda na wnuczkę
MARTA OBUCH
Zaginiony portret i kurs obsługi mężczyzny, a do tego miłosna ciuciuBABKA – najnowsza komedia kryminalna Marty Obuch!
Drogie życie
MEGHAN QUINN
Cztery życia. Cztery historie. Przygoda, która odmieni ich na zawsze.
 
 
Idealne życie
MINKA KENT
Idealne życie to mrzonka, rodzin bez skazy nie ma, a piękni ludzie skrywają najbrzydsze sekrety...
Nie czas na pożegnanie
AGNIESZKA WALCZAK - CHOJECKA
Trzeci tom Sagi Bałkańskiej
Zanim wstanie dla nas słońce
GABRIELA GARGAŚ
Najnowsza powieść Gabrieli Gargaś!
Lustereczko, powiedz przecie
ALEK ROGOZIŃSKI
Drugi tom serii „Róża Krull na tropie”
 
 
Kosiarze
NEAL SHUSTERMAN
Pierwszy tom serii „Żniwa śmierci”
Cień bestii
CODY MCFADYEN
Pierwsza część cyklu o agentce FBI Smoky Barrett
 
WYGRAJ WYCIECZKĘ DO PARYŻA!
WYNIKI KONKURSU!!!
Spotkanie z Gabrielą Gargaś!
Z okazji premiery nowej powieści "Taka jak ty" wraz z autorką zapraszamy do Księgarni Autorskiej Złote Tarasy.
 
 
Wieczór autorski z Agnieszką Walczak-Chojecką
Zapraszamy na wieczór autorski z Agnieszką Walczak-Chojecką, który odbędzie się 15 marca o godz. 18.00 w Poznaniu.
Dzień Kobiet z Agnieszką Krawczyk!
Zapraszamy na wieczór autorski z Agnieszką Krawczyk, który odbędzie się 8 marca w Poznaniu.
Czytaj PL – 12 bestsellerów za darmo, promocja czytelnictwa, jakiej jeszcze nie było
12 e-booków, 8 audiobooków (z czego 2 to superprodukcje), tytuły, które sprzedały się na świecie w łącznym nakładzie 10 mln egzemplarzy – przez cały listopad każdy chętny czytelnik może je przeczytać (lub przesłuchać) ZA DARMO.
Z okazji premiery nowej powieści Magdaleny Witkiewicz, PRACOWNI DOBRYCH MYŚLI, klub książkowy ONA CZYTA oraz wydawnictwo FILIA, zapraszają do udziału w nowym projekcie!
Stworzyliśmy WIELKĄ KSIĘGĘ DOBRYCH MYŚLI. Chcielibyśmy, żebyście pod postem na fb ONA CZYTA wpisywali słowa, cytaty, które są dla Was ważne i które pomagają Wam dostrzec jasne strony życia.