0
TWÓJ KOSZYK
 
KONTAKT
kontakt@wydawnictwofilia.pl

Wydawnictwo Filia
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań

Dziękujemy za nadesłane propozycje wydawnicze.
Nie damy rady odpowiedzieć na każdą z nich, ale zrobimy co w naszej mocy.

Wysyłając do nas maila z danymi teleadresowymi wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Wydawnictwo Filia sp. z o.o. spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kleeberga 2, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000545054 na potrzeby nawiązania korespondencji.

Biorąc udział w organizowanych przez nas konkursach wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Wydawnictwo Filia sp. z o.o. spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kleeberga 2, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000545054 w celach związanych z organizowanym konkursem, w tym z wydaniem nagród oraz ewentualnymi obowiązkami podatkowymi i rozpatrywaniem reklamacji.

Występując z prośbą o egzemplarze recenzenckie Wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Wydawnictwo Filia sp. z o.o. spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kleeberga 2, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000545054 na potrzeby aktualnego przekazywania pozycji książkowych przez Wydawnictwo Filia jak i na ewentualne przekazywanie pozycji książkowych w przyszłości.

Przy wysyłaniu oferty pracy prosimy o dołączenie klauzuli:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej jak i przyszłych rekrutacji odbywających się w Wydawnictwie Filia sp. z o.o. spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu przy ul. Franciszka Kleeberga 2, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000545054